مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

قیمت جراحی بینی

یکی از سوالاتی به صورت مکرر مطرح می شود قیمت جراحی بینی می باشد. هزینه جراحی بینی از مجموع قیمت چند آیتم مختلف دخیل در پروسه جراحی بینی محاسبه می گردد که به ترتیب عبارت اند از

  • دستمزد جراح: مبلغی که پزشک جراح مجاز به دریافت از بیمار است در صورتیکه هیچ خدمت دیگری برای بیمار انجام نشود حدودا 4،800،000 تا 6،000،000 تومان می باشد.
  • هزینه محل جراحی بینی (کلینیک یا بیمارستان): این مبلغ بسته به کلینیک یا بیمارستان بودن و امکانات مرکز جراحی، نوع داروی بیهوشی مصرفی، وسایل مصرفی و مدت زمان نهایی عمل بینی بین 1،800،000 تومان تا 3،000،000 میلیون تومان متغیر است. شایان ذکر است یک عمل جراحی بینی بین 1.5 تا 2 ساعت معمولا زمان می برد.

 

بنابراین یک پزشک جراح مجاز است برای یک عمل بینی (بدون خدمت های اضافه مثل انحراف بینی و ...) از بیمار 4،800،000 تا 6،000،000 به عنوان دستمزد دریافت نماید. کلینیک و بیمارستان نیز مبلغ خود را دریافت می نماید. 

اگر بیمار عمل اول خود را نزد جراح بینی دیگری انجام داده باشد و برای عمل ترمیمی بینی خود نزد دکتر وقردوست مراجعه نماید با توجه به زمان و سختی بیشتر عمل دوم مبلغ کمی بالاتر از مبالغ ذکر شده خواهد بود که پس از ویزیت توسط پزشک تعیین می گردد.

 

برخی نکات پیرامون هزینه جراحی بینی که می بایست شما از آن ها مطلع باشید:

  • هزینه عمل بینی صرفا به صورت نقدی در صندوق بیمارستان دریافت می گردد.
  • هر میزان تغییر زیبایی و اصلاح روی بینی از نظر هزینه ای برابر با مبلغ یک عمل زیبایی بینی کامل است.
  • هزینه عمل بینی گوشتی و استخوانی با یکدیگر فرقی ندارد.
  • به دلیل این که جراحی زیبایی بینی یک عمل سلیقه ای است، هزینه های آن را بیمه پوشش نمیدهد و فقط بیمه تکلمیلی ممکن است صرفا مبلغ عمل انحراف بینی معادل حدود ششصد هزار تومان را به بیمار باز می گرداند ولی با این حال، اگر هدف جراحی، اصلاح پره بینی و سایر اختلالات ساختاری باشد، برخی بیمه ها ممکن است هزینه آن را تا سقف مشخصی پرداخت کنند.

همچنین توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی علت نیست! مهمترین معیار شما در انتخاب جراح بینی اتان دانش، تجربه و تعهد وی نسبت به شما قبل، حین و پس از عمل باشد چراکه عمل بینی مستقیما با سلامتی و زیبایی شما ارتباط دارد و پس از عمل اول اصلاح و ترمیم بینی کار آسان و بی نقصی نیست. هرگز کیفیت را فدای قیمت و هزینه کم نکنید و اطمینان حاصل کنید پس از انجام عمل از زیبایی و اعتماد به نفس پس از عمل خود لذت می برید.
اگر همچنان سوالی در ذهن خود پیرامون قیمت و هزینه جراحی بینی دارید و یا جهت دریافت مشاوره و نوبت دهی با شماره 09123366511 منشی آقای دکتر وقردوست سرکار خانم نیلی تماس بگیرید. از راهنمایی شما خوشحال خواهیم شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی