مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

جراح زیبایی بینی در تهران

احتمالا شما هم به دنبال بهترین جراح زیبایی بینی در تهران هستید و حتما شما هم نمی دانید بین این تعداد پزشک جراحی به کدام یک اعتماد کنید. اول از همه باید بدانید شما فقط و فقط باید به پزشکانی که نامشان در صفحه انجمن جراحان پلاستیک آورده شده مراجعه کنید. تا زمان نوشتن این مطلب 284 پزشک جراحی زیبایی بینی در ایران صلاحیت علمی و عملی لازم جهت درج در لیست اعضای انجمن را کسب کرده اند. تعداد پزشکان جراحی زیبایی بینی در تهران نیز حدود 140 نفر می باشد.
دکتر وقردوست یکی از اعضای انجمن می باشند که از سال ها پیش به جراحی زیبایی بینی در تهران و ایران شروع به فعالیت کردند و در این مدت توانسته اند با صداقت تعهد و تخصص خود رضایت بیمارانشان را بدست بیاورند که این موجب شد بیماران بسیاری برای جراحی بینی خود از سایر شهر ها و کشور ها نزد ایشان مراجعه کنند. شما چه نزد دکتر وقردوست و یا هر پزشک دیگری جراحی خود را انجام دهید می بایست ویژگی های یک جراح خوب را که در مطلب جراحی بینی ذکر شده است هنگان انتخاب بهترین جراح بینی خود در نظر داشته باشید.
هر زمان سوالی داشتید منشی دکتر وقردوست سرکار خانم نیلی راهنمای شما خواهند بود. جهت ارتباط با ایشان با شماره 09123366511 تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی