مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

جراحی بینی

جراحی بینی می تواند تناسب و زیبایی بینی و نیز مشکلات تنفسی ناشی از نواقص ساختاری بینی شما را به شکل قابل ملاحظه ای ارتقا بخشد. نتایج بدست آمده پس از جراحی بینی بلند مدت است.
جراح بینی متعهد و ماهر می تواند تغییرات فراوانی را به بهترین شکل روی بینی شما انجام داده و همزمان با حفظ سلامتی و عملکرد بینی شما، با زیبا نمودن بینی شما اعتماد به نفس و حس رضایت شخصی شما را افزایش دهد.
برخی از این مواردی که شما می توانید از یک متخصص و پزشک جراحی بینی خوب انتظار داشته باشید عبارت اند از:

 • شکل، پهنا و اندازه بینی شما را متناسب با اندازه سایر اعضای صورتتان تغییر داده و زیبایی شما را به شکل قابل ملاحظه ای بهبود بخشد
 • محل سوراخ های بینی شما را کمی تغییر دهد و یا سوراخ های بزرگ و عریض و یا کج بینی را اصلاح نماید.
 • نیمرخ بینی و برجستگی ها و گود افتادگی های برآمدگی بینی شما را اصلاح نماید
 • نوک بزرگ بینی که دچار افتادگی شده و یا به سمت بالا منحرف و کج شده است را اصلاح نماید
 • مشکلات ساختاری که موجب انسداد تنفس شما گردد را برطرف نماید
 • عمل بینی میتواند تأثیر عمده ای بر روی تصویری که از خود در ذهن دارید و اعتماد به نفس شما داشته باشد.

 

تصویر قبل و بعد جراحی بینی دکتر وقردوست
تصویر قبل و بعد جراحی بینی

 

جراحی بینی برای چه افرادی مناسب است؟ افرادی که:

 • از اندازه، شکل، پهنا، گودی، برآمدگی، افتادگی، محل سوراخ ها و یا زاویه بینی خود ناراضی هستند
 • بینی بیش از حد بزرگ، کوچک و یا نامتناسب با چهره خود دارند
 • مشکلات تنفسی ناشی از اختلالات ساختاری بینی مادرزادی همچون انحراف بینی دارند
 • قبلا جراحی بینی داشته اند ولی از نتیجه عمل بینی خود آن رضایت کامل ندارد
 • متقاضی عمل زیبایی بینی به منظور ارتقاء سطح زیبایی خود باشید

تمامی موارد فوق زمانی کاربرد دارد که وضعیت عمومی سلامت جسمی و روحی شما مناسب بوده، انتظارات مثبت و واقعگرایانه ای از نتیجه عمل جراحی بینی خود داشته و البته رشد صورت شما نیز کامل شده باشد، همینطور اگر سیکار می کشید مدتی قبل و بعد از جراحی بینی باید سیگار را کنار بگذارید و در این شرایط است که شما گزینه مناسبی برای عمل زیبایی بینی هستید.

 

 

نمونه دیگری از جراحی بینی دکتر وقردوست


تصویر جراحی بینی بیمار دکتر وقردوست
شایان ذکر است پس از جراحی بینی با توجه به نوع جراحی انجام گرفته برای شما، ممکن است زخم کوچکی بر روی قسمت پایینی بینی شما ایجاد شود و یا با احتمال بسیار کم ممکن است مشکلات پوستی یا پارگی بافت پوست به خاطر استفاده از ابزار پیوند در محل جراحی بینی رخ دهد. در برخی بیماران عادت کردن به ظاهر جدید بعد از جراحی بینی ممکن است کمی زمان ببرد.
دکتر وقردوست، از معدود پزشکان دارای بورد فوق تخصصی جراحی بینی در ایران و خاور میانه می باشند. ایشان به دلیل تعهد و تخصص و مهارت مثال زدنیشان بین بیماران متقاضی جراحی بینی داخل و خارج از کشور به یکی از شناخته شده ترین جراحان زیبایی بینی تبدیل شده اند.
لطفا جهت دریافت مشاوره جراحی بینی و یا درخواست وقت ویزیت با شماره موبایل 09123366511 ( سرکار خانم نیلی تماس بگیرید. همچنین می توانید جهت طرح سوالات خود پیرامون جراحی بینی از طریق فرم "از دکتر پرسید!" سوال و تصویر بینی خود را برای جناب آقای دکتر وقردوست ارسال نمایید. سوالات شما در اسرع وقت توسط ایشان مطالعه شده و پاسخ از طریق روابط عمومی دکتر وقردوست برای موبایل و ایمیل شما ارسال خواهد شد.
پیش از مراجعه حضوری مطالعه کنید... خواهشمندیم پیش از تماس مراجعه حضوری نزد دکتر وقردوست، جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاهده برخی از نمونه کارهای جراحی بینی دکتر وقردوست، لینک های زیر را مطالعه نمایید. همچنین در صورتیکه مایل به دیدن عکس های بیشتری از قبل و بعد از عمل بینی ایشان هستید طبق اطلاعات مندرج در بخش نوبت دهی به مطب مراجعه نموده چراکه در وب سایت صرفا تصاویر برخی از بیمارانی که به صورت کتبی اجازه انتشار تصاویرشان در وب سایت را داده اند قرار گرفته است.

 

 

بعد از جراحی بینی 1

بعد از جراحی بینی 2