مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

جراحی بینی طبیعی

گاها برخی از مراجعین و متقاضیان جراحی بینی خواستار جراحی بینی طبیعی هستند. در ابتدا باید تعریفی از بینی طبیعی داشته باشیم. زمانی بینی طبیعی است که اندازه و شکل آن با سایر اعضای صورت فرد همخوانی و تناسب داشته باشد. در سایر انواع بینی که به بینی فانتزی و یا بینی عروسکی شناخته می شوند پس از جراحی بینی به راحتی و در یک نگاه اطرافیان متوجه بینی عمل کرده می شوند.
از ویژگی های یک بینی طبیعی می توان دست نخوردن شکل و محل قرار گیری سوراخ های بینی، گود نشدن پشت بینی، طبیعی بودن و برجسته و تیز نشدن نوک بینی اشاره کرد. زمانی می توان از یک عمل بینی طبیعی به عوان یک جراحی موفق نام برد که بعد از عمل اطرافیان به عمل شدن بینی وی پی نبرند در حالیکه نواقص و ایرادات آن برطرف شده باشد.
دکتر وقردوست به شما برای داشتن یک بینی طبیعی و زیبا پس از عمل کمک می کنند.
جهت دریافت مشاوره تلفنی و یا مطرح کردن سوالاتتان از طریق فرم از دکتر بپرسید و یا تماس با منشی دکتر وقردوست سرکار خانم نیلی با شماره 09123366511 تماس حاصل فرمایید. همچنین پیشنهاد می شود از سایر بخش های وب سایت و همینطور گالری تصاویر بینی دکتر وقردوست دیدن فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی