مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

جراحی انحراف بینی

جراحی و عمل انحراف بینی پس از مراجعه بیمار نزد پزشک جراح بینی و انجام معاینات مرتبط با عمل انحراف بینی و عسکبرداری سی تی اسکن و یا عمل آندوسکوپی تشخیص داده می شود.
بیماران باید توجه داشته باشند عمل انحراف بینی و جراحی کجی بینی با هم تفاوت دارند. عمل و جراحی انحراف بینی یک عمل درمانی محسوب می شود و بیمه های درمانی چه معمولی و چه تکمیلی هزینه آن را پرداخت می کنند ولی عمل کجی بینی یک عمل زیبایی بینی محسوب می شود و بیمه هزینه آن را پرداخت نمی کند.
انحراف بینی زمانی رخ می دهد که تیغه میانی بینی بیمار کج بوده و موجب بسته شدن یک و یا هر دو حفره بینی بیمار و احیانا اختلال در تنفس و خواب وی شده باشد. ولی اگر زمانی بینی بیمار و تیغه آن کج باشد ولی مجاری تنفسی وی مسدود نشده باشد این عمل انحراف بینی محسوب نمی شود و عمل کجی بینی و به طبع آن عمل بینی بینی در نظر گرفته می شود. در ضمین در این روش حتما باید جراحی زیبایی بینی برای بیمار دارای کجی بینی انجام شود چراکه صرفا با تغییر و اصلاح تیغه بینی کجی بینی بیمار حل نمی شود و نیاز به اصلاح کل ساختار بینی وی می باشد. حالت سوم به این شکل است که بینی هم دارای کجی و هم انحراف می باشد که باید هم عمل زیبایی و درمانی همزمان انجام شود و متاسفانه هیچ یک از بیمه های درمانی در حال حاضر این هزینه را پوشش نمی دهند.

 

از عوارض انحراف بینی که با جراحی بینی از بین می رود:

  • گرفتگی بینی
  • خونریزی بینی
  • اختلال در بویایی
  • خروپف کردن هنگام خواب
  • سینوزیت مزمن

جراحی انحراف بینی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا نوبت دهی با منشی آقای دکتر وقردوست سرکار خانم نیلی با شماره 09123366511 تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی