مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

بهترین جراح بینی

گاهی اوقات در زمانی فراغت که در تالار های گفتگو، صحبت های بیماران جراحی بینی با یکدیگر را مطالعه می کنم با سوالی مواجه می شوم: بهترین جراح زیبایی بینی کیست؟ بهترین جراح بینی در تهران و ایران کیست؟ کمی که بین مطالب و پاسخ ها پایین تر می روم با پاسخ های متعدد و متاسفانه گاها دور از ذهن و خلاف واقعی مواجه می شوم.
بیماری می گوید: من نزد دکتر فلانی رفتم و خیلی کارش خوب بود... بیمار دیگری می گوید من برای جراحی بینی ام پیش دکتر فلان رفتم خیلی خوب بود. یک بیمار دیگر هم آمده و به تمام پزشکان جراحی بینی بد و بیرا گفته و در نهایت از جراح دیگری تعریف و تمجید کرده ! متاسفانه بسیاری از این مطالب و پاسخ ها توسط خود پزشکان جراح زیبایی بینی و یا دستیاران و منشی آنها نوشته شده است تا بیمار را به انتخاب پزشک مد نظرشان جهت دهند. بعضی وب سایت ها نیز برای این کار کارمند استخدام کرده اند و اسمش را گذاشته اند پرکن ! کارشان این است که خودشان سوال بپرسند و جواب دهند.
شما به عنوان بیمار و کاندید جراحی بینی نباید به خیلی از مطالب مندرج در اینترنت اعتماد کنید و باید همواره ویژگی های زیر را در انتخاب بهترین جراح بینی مد نظر قرار دهید:
ویژگی های جراح زیبایی بینی خوب عبارت اند از دانش خوب جراحی بینی، تجربه کافی در تعداد عمل ها، صداقت با بیمار در بیان واقعیات حین و پس از جراحی بینی. همواره توصیه من به بیماران این بوده که با مراجعه به وب سایت و یا مطب پزشک نمونه کارهای جراحی بینی وی را ببیند و حتی با بیماران به گفتگو بنشینند. البته حواستان باشد ممکن است با فردی مواجه شوید که در اکثر روزها بین بیماران می نشیند و دارای بینی زیبایی می باشد که همین هفته پیش نزد دکتر خوب جراحی بینی ما بینی خود را عمل کرده است.
اگر هر زمان سوالی داشتید با منشی دکتر وقردوست، سرکار خانم نیلی با شماره 09123366511 تماس بگیرید. ایشان شما را راهنمایی خواهند کرد. جهت درخواست وقت ویزیت نیز با همین شماره تماس بگیرید. البته شما می توانید از طریق تلگرام همین شماره و یا فرم طرح سوال وب سایت، سوال جراحی بینی خود را از دکتر وقردوست بپرسید. سوالات به ایشان اطلاع داده می شود و در اسرع وقت پاسخ به موبایل و ایمیل شما ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی