مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

نکات قبل از عمل بینی

باید بدانید جراحی بینی یک عمل مینور (کوچک) است که به بیمار استرس شدید وارد نمی‌کند و معمولا بیماران 6 ساعت بعد از عمل از کلینیک یا بیمارستان مرخص می‌شوند و با این حساب نیاز به اقدامات زیاد قبل و بعد از عمل ندارد. در رابطه با داروهای خونریزی دهنده است که باعث اختلال انعقادی می‌شوند مانند آسپرین و داروهای ضد دردو التهاب مانند بروفن، ژلوفن، ناپروکسن و ... که باید حداقل 10 روز قبل از عمل قطع شوند و از دیگر داروها مانند ویتامین E که آن هم باید 10 روز قبل از عمل قطع شود.
حتما تمام داروهای مصرفی خود را به پزشک اطلاع دهید (حتی ویتامین‌ها).
شب قبل از عمل استحمام کنید و همچنین 6 ساعت قبل از ساعت عمل چیزی نخورید حتی آب و آب میوه. اگر ساعت عمل شما بعد از ظهر است ساعت 6 صبح صبحانه سبک میل کنید.
اگر از داروهای فشار خون، یا تیروئیدی استفاده می‌کنید با پزشک خود مشورت کرده و معمولا صبح روز عمل با کمی آب باید میل شود.
بیماری‌های خود را از جمله فشار خون یا تیروئیدی با پزشک خود در میان بگذارید.
بر اساس پروتکل بین‌المللی در تمام سن‌های بالای 40 سال باید نوار قلب و گرافی سینه و مشاوره داخلی و یا قلب انجام شود.
با یک همراه جهت آمدن و رفتن از کلینیک هماهنگ باشید.
تمام جراحی‌ها از سن 18 سالگی به بعد انجام می‌شود و رضایت خود بیمار کافی می‌باشد، در خانم‌ها در صورتی که ازدواج کرده باشند رضایت همسر نیز مورد نیاز است، در این صورت رضایت کتبی از همسر باید همراه بیمار باشد.

زمان انتشار: سه شنبه 03 تير 1393 (5 سال قبل)
تعداد بازدید: ۳۷۷۶