مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

روش چسب زدن بینی

چسب زدن تاثیری در شکل گیری بینی ندارد. یکی از سوالاتی که خیلی مطرح می‌شود، این است که آیا چسب را محکم بزنیم یا شل؟ چسب باید به آرامی فقط در حد تماس با پوست زده شود و اگر فضای خالی بین پوست و بافت‌های زیرین وجود دارد آن را به آرامی فشار دهید تا پوست به بافت‌های زیرین فیکس شود.
مدت چسب زدن معمولا 1 تا 2 ماه می‌باشد و در صورت قرمز شدن و یا حساسیت و خارش پوستی از چسب زدن خودداری کنید.
هر 24 تا 48 ساعت چسب را تعویض کنید و قبل از چسب زدن پوست بینی را با آب و صابون یا شامپوی بچه تمیز و خشک کنید و مجددا چسب بزنید.
در بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم مدت چسب زدن باید تا 3 ماه باشد و ممکن است هر بار نیاز باشد تا پوست را با الکل بسیار رقیق تمیز و خشک کنید.


روش چسب زدن: فیلم چسب زدن گرفته شده و در انیمیشن جراحی بینی هم موجود است. 3 یا 4 چسب عرضی که هر کدام یک سوم دیگری را پوشش دهد از 6 تا 7 میلی‌متر بالای نوک بینی تا 1 سانتی‌متر زیر محل اتصال بینی به پیشانی زده می‌شود سپس یک چسب طولی در هر دو طرف که در خط و وسط نوک بینی به آرامی به هم می‌رسند زده می‌شود.


برای آشنایی بهتر با چسب زدن بینی پس از عمل زیبایی بینی می‌توانید فیلم آموزشی دکتر رضا وقردوست را از لینک زیر تماشا کنید.


فیلم نحوه چسب زدن بینی پس از عمل

زمان انتشار: سه شنبه 03 تير 1393 (5 سال قبل)
تعداد بازدید: ۳۹۱۹