مطب: یکشنبه و سه شنبه 16:00 تا 19:00

آدرس: تقاطع مطهری و میرزای شیرازی، ساختمان پزشکان 111، طبقه 4، واحد 10

09123366511
× If you don’t speak "Farsi" contact Dr. Vaghardoost directly by sending a message on Whatsapp or Telegram: +989123366511

بهترین جراح بینی در تهران

جراح بینی :

آیا شما هم به دنبال بهترین جراح بینی در تهران هستید؟ بینی یکی از برجسته ترین ویژگی های صورت است و می تواند به عنوان یک دارایی ارزشمند در ظاهر صورت هر فردی به شمار رود. بینی نرمال و بی عیب و نقص، یکی از معیار های اصلی زیبایی چهره می باشد و زمانی که بیش از اندازه بزرگ یا نامتقارن باشد انجام عمل بینی می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند، اما نکته مهم انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران است تا بتواند با دانش و مهارتی که دارد زیبایی و سلامت این اندام را به آن بازگرداند.

در عصر حاضر رینوپلاستی یا عمل بینی در کشورمان طرفداران زیادی پیدا کرده است که نواقص زیبایی و یا بدشکلی های فیزیکی را که بر عملکرد طبیعی تنفس تأثیر می گذارد، تصحیح می کند. برای بدست آوردن بهترین نتایج رینوپلاستی، با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران شما می توانید تغییری شگرف در ظاهر و زیبایی صورت خود مشاهده کنید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران :

عمل بینی یکی از سخت ترین روش های جراحی پلاستیک است چرا که کار بر روی یک ساختار سه بعدی با محیطی پیچیده نیاز به دانشی گسترده، ادراکی هنری و مهارت های جراحی دارد. در نتیجه افراد باید با در نظر داشتن ویژگی های جراح خوب بینی، دقت زیادی در انتخاب بهترین جراح داشته باشند.

از آنجایی که مخفی کردن عیوبی که در بینی مشاهده می شود تقریبا غیر ممکن است لذا عمل بینی برای افرادی که از اندازه یا شکل آن ناراضی هستند با حصول یک نتیجه عالی توسط بهترین جراح بینی ، می تواند اعتماد به نفس بالایی را به همراه داشته باشد و شور و شوق آن ها را جهت شرکت در فعالیت های اجتماعی افزایش دهد.

ویژگی های جراح خوب بینی :

دانش و تجربه یک جراح بینی او را قادر خواهد ساخت تا عمل بینی را با حرفه ای ترین و برترین تکنیک های روز دنیا انجام دهد و تغییر شکل ساختار بیرونی بینی بدون کمترین ریسکی انجام شود.

بهترین جراح بینی نه تنها به دلیل مهارت جراحی اش. عمل بینی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد بلکه که دانستن نحوه انجام تکنیک ها امری مهم است که او را به هدف اصلی که دارد (افزایش زیبایی ظاهری و حفظ سلامت بیمار) نزدیک تر خواهد کرد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران :

مشاوره با بهترین جراح بینی در تهران اولین فرصت برای دیدار بیماران با پزشک معالجشان است که آن ها را به عنوان نامزد این جراحی ارزیابی کرده و جزئیات کار را بیشتر برایشان توضیح می دهد.

بهترین جراح بینی در تهران علاوه بر تشخیص علت رینوپلاستی به وضعیت سلامت عمومی و تاریخچه پزشکی او نیز دقت خواهد کرد.

در طول مشورت با بهترین جراح بینی ، بیمار می تواند در مورد انتظاراتی که از عمل بینی دارد، بحث کند. کاندیدای رینوپلاستی ضمن اینکه نتایج مطلوب خود را بیان می کنند، این موضوع را به طور کامل درک خواهند کرد که عمل بینی می تواند اندازه و شکل بینی را تغییر دهد، اما زندگی آن ها را به طور کامل تغییر نخواهد داد و همانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است با عوارض کمی همراه باشد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

زمان انتشار: پنجشنبه 10 آبان 1397 (7 ماه قبل)
تعداد بازدید: ۱۶۲