قیمت عمل جراحی بینی

یکی از سوالاتی به صورت مکرر مطرح می شود قیمت جراحی بینی می باشد. هزینه جراحی بینی از مجموع قیمت چند آیتم مختلف دخیل در پروسه جراحی بینی محاسبه می گردد که به ترتیب عبارت اند از

 


بنابراین یک پزشک جراح مجاز است برای یک عمل بینی(بدون خدمت های اضافه مثل انحراف بینی و ...) از بیمار 4،500،000 به عنوان دستمزد دریافت نماید. کلینیک و بیمارستان نیز مبلغ خود را دریافت می نماید.
اگر بیمار عمل اول خود را نزد جراح بینی دیگری انجام داده باشد و برای عمل ترمیمی بینی خود نزد دکتر وقردوست مراجعه نماید با توجه به زمان و سختی بیشتر عمل دوم مبلغ کمی بالاتر از مبالغ ذکر شده خواهد بود که پس از ویزیت توسط پزشک تعیین می گردد.
برخی نکات پیرامون هزینه جراحی بینی که می بایست شما از آن ها مطلع باشید:

همچنین توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی علت نیست ! مهمترین معیار شما در انتخاب جراح بینی اتان دانش، تجربه و تعهد وی نسبت به شما قبل، حین و پس از عمل باشد چراکه عمل بینی مستقیما با سلامتی و زیبایی شما ارتباط دارد و پس از عمل اول اصلاح و ترمیم بینی کار آسان و بی نقصی نیست. هرگز کیفیت را فدای قیمت و هزینه کم نکنید و اطمینان حاصل کنید پس از انجام عمل از زیبایی و اعتماد به نفس پس از عمل خود لذت می برید.
اگر همچنان سوالی در ذهن خود پیرامون قیمت و هزینه جراحی بینی دارید و یا جهت دریافت مشاوره و نوبت دهی با شماره 09123366511 منشی آقای دکتر وقردوست سرکار خانم نیلی تماس بگیرید. از راهنمایی شما خوشحال خواهیم شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی بینی روی این لینک کلیک کنید: جراحی بینی